Dom, ul. Lawendowa
Lawendowa, Lubowidz, pomorskie
- 2 600 000 zł
- 203 m²
- 12 807,88 zł/m²
Grzegorz Ludwick...
Skontaktuj się
Dom, ul. Lawendowa
Lawendowa, Lubowidz, pomorskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Dom, ul. Lawendowa
Zaktualizowane: 13 maja 2026
2 600 000 zł 203 m² 12 807,88 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
4
1 502 m²
garaż wolnostojący
2018
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
1 502 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyRok budowy:
2018Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 2 600 000 zł (12 807,88 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 203 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2018
- okna: plastikowe
- Działka: 1 502 m²
- Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: gazowe
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Elita Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 358184
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Lawendowa, Lubowidz, Nowa Wieś Lęborska, lęborski, pomorskie
Opis nieruchomości
Nowoczesny dom w Lubowidzu, otoczony lasem, blisko jeziora.
Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony dom położony w Lubowidzu miejscu, gdzie luksus spotyka się z naturą.
To idealna propozycja dla osób, które oczekują najwyższego standardu, prywatności i niepowtarzalnego klimatu.
Opis domu:
Dom główny o powierzchni 203 m² zachwyca przestrzenią, światłem i starannie dobranymi materiałami. (...)
576 665...
576 665 311